ELECTROFAN.PL   SKLEP ONLINE! KOMPUTERY, TABLETY I LAPTOPY, AGD, RTV - SZYBKIE PŁATNOŚCI, NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA! ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!

Kup w czasie:

15

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

WEEKEND:) Pracujemy ale w tym czasie nie wysyłamy paczek.

Informacja z magazynu: Wysyłka w następnym dniu roboczym:)

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
Producent: Digitus
Cena: 22,99 zł (netto: 18,69 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dplx 3m Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dplx 3m
Producent: Digitus
Cena: 25,99 zł (netto: 21,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise Kabel światłowodowy wielomodowy LC/LC (2m) AJ835A Hewlett Packard Enterprise Kabel światłowodowy wielomodowy LC/LC (2m) AJ835A
Cena: 269,99 zł (netto: 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM4 | Duplex | 2m
Producent: Qoltec
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 5m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 5m
Producent: Qoltec
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m
Producent: Qoltec
Cena: 52,99 zł (netto: 43,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 1m
Producent: Qoltec
Cena: 23,99 zł (netto: 19,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m
Producent: Qoltec
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC | MultiMode | 50/125 | OM4 | 1m
Producent: Qoltec
Cena: 25,99 zł (netto: 21,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m
Producent: Qoltec
Cena: 23,99 zł (netto: 19,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 2m
Producent: Qoltec
Cena: 23,99 zł (netto: 19,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl